کلینیک باران، لیزر موهای زائد در رشت

+981332127319
هایفوتراپی کلینیک زیبایی باران رشت 2

هایفوتراپی
هایفوتراپی پوست : یکی از نتایج بالا رفتن سن و گذر زمان افتادگی و شل شدن بافت‌های پیوندی پوست است.این موضوع برای اکثر افراد ناخوشایند است . روش هایفوتراپی بافت‌های پیوندی شل شده را سفت می‌کند و در نتیجه موجب بالا رفتن و کشیده  شدن ناحیه‌های شل و افتاده پوست می‌شود. لذا هایفوتراپی پوست جایگزینی مناسب برای جراحی، به ویژه برای افرادی است که آمادگی انجام جراحی ندارند یا می‌خواهند نتایج جراحی زیبایی را بهبود دهند. نتایج هایفوتراپی ماندگار است. هر چند به تدریج آشکار می‌شود، اما چشمگیر و کاملاً رضایت‌بخش است. تاثیرگذاری هایفوتراپی درجوانسازی صورت کاملا به اثبات رسیده است.


هایفوتراپی برای چه نواحی از صورت مورد استفاده قرار می گیرد؟
این روش برای کل صورت از جمله پیشانی، دور چشم، گونه و فک و  همچنین قسمت گردن و غبغب مورد استفاده قرار می گیرد.

کاربرد هایفوتراپی چیست؟
از جمله کاربردهای هایفوتراپی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

کاهش چین و چروک و جوانسازی پوست
سفت کردن پوست صورت
لیفت و بالا کشیدن ابرو، گونه و پلک
از بین رفتن خط لبخند
کلاژن سازی پوست
لیفت گردن و غبغب
دستگاه هایفو به چه صورت عمل می کند؟
هایفو دستگاهی است که به منظور لیفت صورت و گردن مورد استفاده قرار می گیرد. برای لایه های عمیق تر پوست یعنی لایه های چربی و عضلانی صورت که در ناحیه 4/5 میلی متری پوست وجود دارد، استفاده می شود. هایفو، عمل لیفت را معمولا با 3 کارتریج انجام می دهد. این کارتریج ها در عمق 1/5 میلی متر برای نواحی دور چشم و پیشانی به کار برده می شود و عمق 3 و 4/5 میلی متر آن برای نواحی گونه و گردن مورد استفاده قرار می گیرد.

ماندگاری و دوام هایفو به چه صورت است؟
بسته به میزان افتادگی پوست و نوع رژیم غذایی، سن، ژنتیک، لیفت ناشی از هایفو تا دو سال می تواند باقی بماند. افرادی که مایل اند نتیجه ماندگارتر باشد، می توانند هر دو سال یک بار این روش را تکرار نمایندتاپوست جوانتری داشته باشند. با این حال می‌توان گفت که ماندگاری هایفوتراپی پوست نسبت به دیگر روش های جوانسازی پوست با توجه به ، غیرتهاجمی بودن آن و تعداد جلسات کم ، از مدت زمان نسبتا خوبی برخوردار بوده لذا با توجه به بدون عارضه بودن این روش ، انجام آن نسبت به سایر روش های دارای عوارض جانبی الویت بالاتری دارد.

مدت زمان هر جلسه هایفوتراپی چقدر است؟
هر جلسه هایفوتراپی بین 30 تا 60 دقیقه طول می کشد. ابتدا پزشک معاینات اولیه را برای بیمار انجام می دهد ودرنتیجه شدت افتادگی پوست مورد بررسی قرار می گیرد، برای رفع شلی و جوانسازی پوست ممکن است نیاز به یک جلسه هایفوتراپی یا بیش از یک جلسه باشد ، در صورتی که بیش از یک جلسه برای لیفت صورت با هایفوتراپی تعیین شده باشد بایدتمامی جلسات تعیین شده سپری شود تا نتیجه دلخواه حاصل شود.

مزایای هایفوتراپی نسبت به سایر روشهای جوان سازی چیست؟
عدم آسیب رسانی به سطح پوست و درنتیجه نداشتن عوارضی مانند سوختگی یا ایجاد لک
بدون خطر زیرا نیازی به هیچ‌گونه عمل جراحی و یا عمل لیفت ندارد.
اثربخشی زیاد با ماندگاری بالا
یک روش درمانی بسیار سریع ونتیجه بخش  بدون عوارض
نداشتن  هیچگونه درد و خونریزی حین انجام روش
نداشتن دوران نقاهت یا عدم نیاز به  مراقبت خاصی بعد از انجام آن
روشی ایمن و بی خطر است چون هیچ نوع اشعه ای ندارد. هایفو تراپی دقیقا مانند سونوگرافی با امواج صوتی اولتراسوند که کاملا بی خطر است کار می کند.
 هایفوتراپی برای چه افرادی مناسب است؟
این روش درمانی برای افرادی مناسب است که پوستشان تا حدی شل شده و احساس میکنند پوستشان استحکام و سفتی لازم را ندارد. به طور معمول افراد سی سال به بالا که دارای افتادگی خفیف تا متوسط پوست هستند کاندید مناسبی برای روش درمانی هایفوتراپی پوست می باشند. همچنین افرادی که می خواهند وزن کم کنند و نگران شل شدن و افتادگی صورت و گردن هستند می توانند از این روش استفاده کنند .

 آیا هایفوتراپی برای افرادی با  پوستی تیره هم قابل انجام است ؟
بله خوشبختانه روش هایفو بر خلاف لیزر بر روی هر نوع پوستی قابل انجام است.

متقاضیان کشیدن پوست به روش هایفو تراپی به چند جلسه هایفو نیاز دارند ؟
روش هایفوتراپی برای افراد زیر 40 سال که شلی و افتادگی خفیف تا متوسط پوست دارند، یک جلسه در سال کافیست  و در سن بالاتر بهتر است در سال اول به فاصله 4 ماه یکبار و از سال دوم به صورت سالانه انجام شود.

 آیا هایفوتراپی عوارض دارد؟
هایفوتراپی خطرات و هزینه بسیار کمتری نسبت به جراحی لیفت صورت دارد، عوارض هایفوتراپی خفیف و موقتی بوده و احتمال وقوع عوارض شدید بسیار کم است.

از جمله عوارض خفیف و موقتی هایفوتراپی می توان به کمی قرمزی یا تورم بعد از انجام آن اشاره کرد.

موارد منع استفاده از روش هایفوتراپی:
عدم استفاده تا دوهفته بعد از تزریق بوتاکس
منع استفاده برای زنان باردار و شیرده
منع مصرف بعد از تزریق ژل تا مدت 6ماه
منع مصرف برای موارد ابتلا به بیماریهای سیستمیک فعال یا بیماریهای پوستی که می توانند مانع ترمیم پوست شوند همانند لوپوس
فیلم توضیحات خانم دکتر در مورد هایفوتراپی 
فیلم اجرای هایفوتراپی و دیدن روند اجرا
 
کلینیک زیبایی باران در رشت
 
جوانسازی پوست با روش هایفوتراپی در رشت
شما اگر قصد جوانسازی پوست در رشت را دارید و دنبال یکی از بهترین کلینیک های زیبایی در رشت هستید تا بتوانید با خیال راحت از روش هایفوتراپی استفاده کنید، میتوانید از پزشکان کلینیک زیبایی باران در رشت مشاوره بگیرید.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان