کلینیک باران، لیزر موهای زائد در رشت

+981332127319
پرطرفدارترین خدمات زیبایی در ایران کدامند؟
زیبایی و سلامت از جمله باارزش ترین دارایی های انسان هستند. تلاش برای حفظ و یا احیای زیبایی و سلامت باعث می شود افراد بتوانند زندگی شادتر و باکیفیت تری را تجربه کنند و همچنین از اعتماد به نفس بالاتری هم ...

میکروبلیدینگ

میکروبلیدینگ یکی از پرطرفدارترین خدمات زیبایی است که این روزها در ایران ارائه می شود. در میکروبلیدینگ فرم ابروها اصلاح خواهد شد. بنابراین کسانی که از فرم ابروهای خود ناراضی هستند می توانند بدون نیاز به کاشت ابرو و تلاش هر روزه برای کشیدن مداد به سراغ این کار بروند. میکروبلیدینگ یک عمل زیبایی بسیار سریع و راحت است که ماندگاری طولانی دارد.

 برای انجام این کار، فرد می تواند ابتدا از متخصصین مشاوره های لازم را دریافت کند و سپس برای انجام یک عمل چند دقیقه ای و ساده در مراکز خدمات زیبایی حاضر شود. در آنجا متخصصان ابتدا خراش هایی سطحی بر روی پوست ایجاد می کنند و سپس آن ها را با رنگی دقیقا شبیه به رنگ ابرو پر می کنند. به این ترتیب ابرو ظاهری مرتب، پر و جذاب پیدا خواهد کرد. 

جراحی بینی

جراحی بینی از سال ها پیش در ایران جز پرطرفدارترین خدمات زیبایی بوده است و متخصصان ایرانی در این زمینه از جمله بهترین متخصصان در جهان محسوب می شوند. جراحی بینی می تواند در مرحله نخست با دریافت مشاوره از پزشک آغاز شود. اگر پزشک تشخیص داد که بینی شما به عمل جراحی نیاز دارد، مشاوره درمورد فرم مناسب و سپس آمادگی برای انجام جراحی آغاز می شود. جراحی بینی چنانچه توسط متخصصین حرفه ای و باتجربه انجام شود تا حد زیادی می تواند باعث ایجاد تغییرات مثبت در زیبایی ظاهری افراد شود. 

اکستنشن مو

از جمله پرطرفدارترین خدمات زیبایی در ایران اکستنشن مو است. این خدمات توسط افرادی دریافت می شود که به هر دلیل تمایل دارند موهای خود را پرتر نشان دهند یا تغییراتی در رنگ مو خود ایجاد کنند. اکستنشن مو در تهران و سایر شهرها به دو صورت کلی انجام می شود.

 فرد نیاز دارد حجم موهایش اضافه شوند که در این صورت اکستنشن های طبیعی یا مصنوعی هم رنگ با موهای مشتری برای او کار می شود یا فرد تمایل دارد تغییری در رنگ موهای خود ایجاد کند. به طور معمول زمانی که افراد به دنبال رنگ موهای فانتزی باشند می توانند از اکستنشن مو استفاده کنند.

 در این صورت نیازی به انجام دکلره های سنگین و همچنین صرف هزینه گزاف برای خرید رنگ های فانتزی نیست. برای انجام اکستنشن مو، دسته های کوچک مو با استفاده از یک گیره به زیر موها، نزدیک به ریشه موهای طبیعی وصل می شود.  

عمل زاویه فک

اصولا فک های زاویه دار بسیار جذاب هستند و به همین دلیل عمل زاویه فک به یکی از محبوب ترین عمل های زیبایی در ایران تبدیل شده است. این عمل با تشخیص پزشک می تواند به سه روش مختلف انجام شود. تزریق چربی روشی است که در آن از چربی بدن خود فرد برای ایجاد زاویه فک استفاده می شود.

 در روش تزریق ژل، ماده ای که حاوی کلسیم و هیالورونیک اسید است به ناحیه فک تزریق می شود و باعث تغییر فرم در این ناحیه صورت خواهد شد. همچنین استفاده از نخ های سیلوئت یکی دیگر از روش هایی است که از طریق آن می توان عمل زاویه فک در تهران را انجام داد.

فیلر

فیلر به دلیل کاربرد گسترده ای که در جوانسازی چهره دارد این روزها به یکی از پرطرفداراترین خدمات زیبایی بین زنان و مردان تبدیل شده است. در عمل فیلر با تزریق ژلی مخصوص که عمدتا حاوی هیالورونیک اسید است تلاش می شود تا خطوط صورت تا حد ممکن از بین بروند.

 بنابراین انجام فیلر در بخش های مختلف صورت که خطوط ممکن است به دلیل بالا رفتن سن یا حتی به صورت طبیعی وجود داشته باشند، باعث صاف تر شدن پوست و جوان شدن حالت چهره می شوند. عمل فیلر می تواند در ناحیه خط لبخند، بین ابروها و همچنین لب و زیر چشم انجام شود.

بوتاکس

بوتاکس سال ها است که یکی از محبوب ترین خدمات زیبایی در ایران محسوب می شود. بوتاکس می تواند در نواحی مختلف بدن مثل بین دو ابرو، گونه، سینه و باسن انجام شود. در این عمل از سم نوعی باکتری به نام کلستریدیوم تتانی استفاده می شود. سم این باکتری که بوتولونیوم نام دارد موجب فلج شدن عضلات ناحیه تزریق می شود. بنابراین عضله در این ناحیه حالتی سفت به خود می گیرد. به این ترتیب نواحی از بدن که حالت افتاده دارند با عمل بوتاکس شکل بهتری پیدا می کنند.

لیزر موهای زائد

اینطور که به نظر می رسد حالا لیزر بهترین و موثرترین روش برای از بین بردن موهای زائد بدن است. لیزر موها روشی ساده اما پایدار است که انجام آن تا حد زیادی می تواند زنان و مردان را از شر موهای زائد رها کند. به این ترتیب افراد دیگر نیازی به صرف دائمی پول و زمان برای مراجعه کلینیک های لیزر جهت برداشتن موقت موهای زائد بدن خود ندارند.

مزوتراپی مو

در دنیای خدمات زیبایی انواع مختلفی از مزوتراپی می تواند انجام شود که همگی دارای خاصیت های درمانی و زیبایی با حداقل آثار تهاجمی هستند. مزوتراپی مو این روزها یکی از پرطرفدارترین خدمات زیبایی در ایران محسوب می شود.

در این روش درمانی که به منظور تقویت موها و توقف ریزش آن ها انجام می شود ابتدا در پوست سر روزنه های کوچکی ایجاد می شود و سپس داروی درمانی به پوست سر تزریق خواهد شد. این دارو می تواند شامل ترکیبات گیاهی،  ویتامین ها، آنزیم ها و هورمون ها و هر فاکتور تقویت کننده دیگر باشد.

جمع بندی

خدمات زیبایی این روزها بیش از هر زمان دیگر در ایران محبوب و متداول شده است. تنوع وسیع این خدمات، داشتن قیمت های متنوع و بعضا مناسب و همچنین مناسب بودن این خدمات برای بیشتر افراد، از زن و مرد تا پیر و جوان باعث محبوبیت خدمات زیبایی دائم و موقت در ایران شده است.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان