کلینیک باران، لیزر موهای زائد در رشت

+981332127319
بوتاکس در رشت

برای تزریق بوتاکس در رشت  و انتخاب دکتر خوب برای بوتاکس در رشت و نکات مهم تزریق بوتاکس در این مقاله گرداوری شده است. صورت شما یکی از قسمت های مهم بدن میباشد که تاثیر بسزایی در زیبایی دارد، به همین دلیل ...

تزریق بوتاکس در رشت

برای تزریق بوتاکس در رشت  و انتخاب دکتر خوب برای بوتاکس در رشت و نکات مهم تزریق بوتاکس در این مقاله گرداوری شده است. صورت شما یکی از قسمت های مهم بدن میباشد که تاثیر بسزایی در زیبایی دارد، به همین دلیل اهمیت به زیبایی و سلامت آن بسیار مهم است. پس برای انجام کارهای زیبایی با مطالعه و تحقیق مراجعه کنید و گول قیمت پایین و تبلیغات مراکز غیر مجاز را نخورید.

کاربردهای زیبایی تزریق بوتاکس

وجود چین و چروک های صورت باعث می شود تا زیبایی شما تحت تاثیر قراربگیرد و در برخی شرایط باعث میشود سن شما بیشتر به نظر برسد. در چنین شرایطی تزریق بوتاکس یکی از موثرترین روشها برای جوانسازی پوست میباشد. نواحی مناسب صورت برای تزریق بوتاکس:

تزریق بوتاکس به ابرو

لیفت ابرو با بوتاکس از رایج ترین روشهای زیبایی بدون جراحی با نتیجه فوری و قیمت مناسب بین خانم ها و آقایان است و تزریق بوتاکس ضمن  بالا رفتن ابروها باعث رفع خطوط اخم نیز میشود.

تزریق بوتاکس اطراف چشم

تزریق بوتاکس دور چشم بهترین روش رفع چروک پنجه کلاغی اطراف چشم و چروک ظریف دور چشم  است که با افزایش سن ایجاد میشوند و با تزریق بوتاکس دور چشم  برای آقایان و خانم ها بر طرف می شود.

رفع چین و چروک های پنجه کلاغی

رفع خطوط زیر چشم

تزریق بوتاکس بینی

تزریق بوتاکس از بهترین روشهای از بین بردن چین و چروک روی بینی و خطوط خرگوشی بینی میباشد. رفع خطوط روی بینی با بوتاکس برای آقایان و خانم ها برای زیبایی صورت پیشنهاد میشود. این خطوط در طرفین و پشت بینی به وجود می آید و معمولا به صورت مایل روی بینی ایجاد میشود.

رفع خطوط خرگوشی روی بینی

رفع چین و چروک بینی

تزریق بوتاکس پیشانی

بوتاکس پیشانی از بهترین روشهای زیبایی و جوان سازی پوست است که برای از بین بردن چین و چروک های پیشانی و درمان خط اخم استفاده میگردد و برای افراد زیر مناسب است :

دچار چین و چروک پیشانی

دارای خط اخم و شکل گیری چروک

تزریق بوتاکس خط لبخند

خطوط اطراف دهان و دور لب است، که معمولا به خط خنده شناخته میشود.

همچنین به نواحی از گونه، گردن و چانه نیز در صورت نیاز بوتاکس برای زیبایی تزریق میشود.

بهترین برندهای بوتاکس در رشت

در انتخاب برند بوتاکس دقت کنید زیرا در اکثر برند های اصل نمونه های تقلبی هم وجود دارد که قیمت مناسب تر و کمتری دارند، استفاده از این بوتاکس ها می تواند عوارض جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد. حتما تزریق بوتاکس در رشت توسط پزشک انجام دهید و کلینیک های دارای مجوز مراجعه کنید.

دیسپورت مصپورت دیستون نورونوکس هزینه تزریق بوتاکس در رشت چقدر است ؟

قیمت تزریق بوتاکس در رشت  به موارد ناحیه تزریق، برند بوتاکس و کلینیک مورد نظر شما بستگی دارد و متفاوت می باشد. برای اطلاع می توانید با ما تماس بگیرید.

ماندگاری اثرات بوتاکس چقدر است؟

معمولا ماندگاری بوتاکس زیبایی حدودا بین چهار تا شش ماه است، عوامل ماندگاری بوتاکس:

عمق چین و چروکها محل تزریق میزان تزریق نوع پوست سبک زندگی

 به این نکته توجه داشته باشید که هیچ وقت ماندگاری، میزان و قیمت تزریق بوتاکس در افراد مختلف به یک اندازه نیست.

چقدر زمان لازم است تا تزریق بوتاکس اثر کند؟

اثر بخشی تزریق بوتاکس بلافاصله نیست و معمولا بعد از 3تا10 روز میزان اثر بخشی خود را نشان می دهد. البته این مورد به عوامل مختلف نوع و برند بوتاکس دررشت یا میزان تزریق بوتاکس و محل تزریق بستگی دارد.

ترمیم بوتاکس چه زمانی لازم است؟

بستگی به نظر پزشک شما دارد ولی بعد اولین تزریق و کاهش اثرات بوتاکس لازم است برای ترمیم مراجعه کنید تا ماندگاری اثر بوتاکس را افزایش دهید. در شرایط معمولی بین 4 تا 6 ماه بعد از اولین تزریق لازم است دوباره برای ترمیم تزریق بوتاکس در رشت مراجعه کنید.

آیا بوتاکس از ایجاد مجدد چین و چروک جلوگیری می کند؟

تزریق بوتاکس برای از بین بردن چین و چروک صورت استفاده می شود، اما به مرور زمان به تزریق های بعد ماندگاری آن افزایش پیدا می کند و می تواند از بروز چین و چروک های مجدد جلوگیری کند و بهتر است قبل از این که تاثیر بوتاکس از بین برود برای ترمیم آن اقدام کنید.

آیا تزریق بوتاکس درد دارد؟

تزریق  بوتاکس با سوزن های ویژه بسیار ریز انجام میشود که میزان درد بسیار پایینی دارند و میتوان از انواع بی حسی موضعی نیز قبل از تزریق بوتاکس استفاده کرد.

معرفی دکتر خوب برای بوتاکس در رشت

انتخاب پزشک خوب برای تزریق بوتاکس بسیار مهم است زیرا هنوز هم پزشکان ماهر هنگام استفاده از آن محتاط هستند. به این دلیل که اگرچه بوتاکس می تواند در صاف کردن چین و چروک ها مؤثر باشد، اما اگر به درستی صورت نگیرد، باعث شل شدن بیش از حد عضلات و در نتیجه افتادن پلک ها یا ایجاد ابروهای ناصاف می شود. پس حتماً مطمئن شوید که پیش پزشکی ماهر این کار را انجام می دهید، چرا که دوز تزریق و تکنیک آن باید به دقت کنترل شود. اگر به دنبال بهترین دکتر برای بوتاکس در رشت هستید ما کلینیک باران رشت را به شما پیشنهاد میکنیم. مرکز بوتاکس کلینیک زیبایی پوست، مو و لیزر باران کاملترین مجموعه های زیبایی در استان گیلان و  یکی از مجهزترین مراکز پوست و لیزر در ایران نیز می باشد.

از خدمات مرکز بوتاکس رشت می توان به رفع چین و چروک پیشانی با بوتاکس پیشانی ، رفع خطوط دور چشم با بوتاکس دور چشم ، رفع خطوط خرگوشی بینی با بوتاکس بینی ، کاهش تعرق زیر بغل با بوتاکس زیر بغل و کف دست ، رفع خط خنده با بوتاکس خط خنده ، بالابردن و لیفت ابرو با بوتاکس ابرو اشاره کرد.

آدرس کلینیک: رشت، گلسار، روبروی اداره پست، انتهای خیابان 80، سمت راست، ساختمان کارون 2 ، طبقه سوم، کلینیک پوست و مو و لیزر باران 

تلفن های تماس
01332127264
01332127319

همرسانی کنید:
برچسب‎ها : بوتاکس

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان