کلینیک باران، لیزر موهای زائد در رشت

+981332127319
کلینیک لیزر موهای زائد کجا برم؟

یکی از موثرترین و کم دردترین راه هایی که امروزه برای رفع موهای زائد انجام می گیرد، استفاده از لیزر  است. به دلیل رضایت بالای مراجعین و مزایای این روش، روز به روز به طرفداران لیزر مو افزوده می شود. ...

رعایت بهداشت؛ مهم ترین نکته در انتخاب مراکز لیزر

هنگام انتخاب بهترین کلینیک لیزر موهای زائد باید موارد متعددی را در نظر بگیرید. رعایت کامل بهداشت یکی از مهم ترین ویژگی های مراکز درمانی معتبر است. رفع موهای زائد در محیط آلوده و نه چندان تمیز ممکن است باعث بروز بیماری های متعددی شود. مدیران کلینیک ها باید توصیه های بهداشتی لازم را به اپراتورها و کارکنان خود ابلاغ کرده و آن ها را ملزم به رعایت کلیه نکات بهداشتی کنند.

در سالیان اخیر به دلیل شیوع ویروس کرونا، رعایت یک سری نکات بهداشتی خاص اجباری است. به جز رعایت این پروتکل ها، ضدعفونی کردن کلینیک، استفاده از وسایل یک بار مصرف تمیز و پاکیزه کردن دستگاه لیزر پس از اتمام کار، از موارد بهداشتی مهمی هستند که در بهترین مراکز لیزر موهای زائد رعایت می شوند.

قیمت مقرون به صرفه؛ از ویژگی های بهترین مراکز لیزر مو

افرادی که از انجام لیزر طفره می روند، دلایل متعددی برای خود دارند. برخی از آن ها لیزر را خطرناک می دانند؛ درصورتی که سازمان بهداشت غذا و دارو (FDA) بی خطر بودن این دستگاه ها را ضمانت کرده است. دلیل دیگر عدم استقبال از انجام لیزر موهای زائد، قیمت بالای آن در مقایسه با روش های اپیلاسیون و وکس است. 

نکته قابل توجه این است که انجام روش هایی مانند اپیلاسیون در درازمدت، هزینه بیشتری نسبت به جلسات لیزر خواهد داشت. موهای زائدی که از طریق لیزر حذف می شوند، رشد مجدد کمتری دارند. حتی دیده شده در برخی افراد، موهای زائد به طورکلی و برای همیشه حذف شده اند. همین موضوع هزینه حذف موهای زائد را در آن ها بسیار کمتر کرده است. 

هزینه انجام خدمات در بهترین کلینیک لیزر موهای زائد، نباید قیمتی خارج از عرف داشته باشد. با این تصور غلط که با اعلام هزینه بالا، مراجعین بیشتری نیز خواهید داشت؛ شانس خود را برای جذب مشتری از دست خواهید داد. پیشنهاد می شود تکنسین ها و پزشکان زیبایی با تحقیق و جستجوی فراوان، خرید دستگاه لیزر موهای زائد را از مراکز معتبری انجام دهند. از این طریق با پرداخت هزینه کمتر، تجهیزات اصل و اوریجینال را خریداری می کنند.

ارائه خدمات گسترده در بهترین کلینیک لیزر موهای زائد

محدودیت ها همواره واکنش منفی افراد را به دنبال دارند. هیچ شخصی از خدمات کم و محدود استقبال نمی کند؛ بلکه با متنوع شدن انتخاب و آپشن ها، اعتماد مردم نیز بیشتر خواهد شد. اگر خدمات ارائه شده در کلینیک های لیزر محدود باشند، طبیعتا افراد کمتری به آن جا مراجعه می کنند. کسی که قصد انجام Full Body Laser (لیزر کل بدن) را دارد، هیچ وقت به مراکز لیزر صورت مراجعه نمی کند.

به کارگیری دستگاه های مدرن، طیف گسترده تری از زیباجویان را پوشش می دهد. برای نتیجه گیری بهتر، باید به تایپ پوستی و ضخامت موها توجه کنیم؛ بنابراین مدیران و تکنسین های مراکز زیبایی ملزم به خریداری دستگاه های متنوعی هستند. از این طریق کلیه تایپ های پوستی (از روشن تا تیره) از خدمات لیزر رفع موها بهره مند خواهند شد.

استفاده از دستگاه های پیشرفته؛ مهم ترین نکته در انتخاب بهترین مرکز لیزر

پیشرفت تکنولوژی مساوی است با آسان تر شدن زندگی. همه افراد از تکنولوژی های مدرن و جدید استقبال می کنند. هیچ کس دستگاه لیزر قدیمی را به لیزرهای پیشرفته ترجیح نمی دهد؛ بلکه با جستجو و تحقیق بسیار، یک کلینیک مجهز به آخرین تکنولوژی های دنیا را انتخاب می کند. 

سه دستگاه لیزر SHR ریوکسی RIOXY، الکساندرایت (الکس) و ان دیاگ (nd:yag) از پیشرفته ترین مواردی هستند که امروزه برای رفع موهای زائد استفاده می شوند. اثرگذاری بالا، درد کم و قابل تحمل و نتیجه مطلوب از ویژگی های مثبت این لیزرها به شمار می روند. بهترین کلینیک لیزر موهای زائد حداقل یکی از این سه دستگاه لیزر را در مجموعه خود استفاده می کند.

افرادی که تمایل به حذف موهای زائد دارند، قطعا تجربه به کارگیری روش های دردناک خانگی را داشته اند. موم، وکس و اپیلاسیون با درد طاقت فرسایشان، حداکثر به مدت دو هفته از رویش مو جلوگیری می کنند. مراجعه به کلینیک های لیزر موهای زائد به دلیل اثرگذاری طولانی مدت و درد بسیار ناچیز، پوستی لطیف و عاری از مو را به زیباجویان عزیز هدیه می دهد.

آدرس کلینیک زیبایی زیبایی باران
رشت، گلسار، روبروی پست، خیابان 80، ساختمان کارون 2

شماره تماس 

01332127319

همرسانی کنید:
برچسب‎ها : لیزر

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان