کلینیک باران، لیزر موهای زائد در رشت

+981332127319
آشنایی با بوتاکس دیسپورت، بهترین مارک بوتاکس خارجی
همانطور که می دانید امروزه استفاده از روش های نوین زیبایی در اکثر جوامع، بین افراد رواج پیدا کرده است. یکی از پرطرفدارترین آن ها تزریق بوتاکس صورت است. اگر تجربه تزریق بوتاکس را داشته باشید حتما از ...

همانطور که می دانید امروزه استفاده از روش های نوین زیبایی در اکثر جوامع، بین افراد رواج پیدا کرده است. یکی از پرطرفدارترین آن ها تزریق بوتاکس صورت است. اگر تجربه تزریق بوتاکس را داشته باشید حتما از نتایج عالی و سادگی آن باخبر هستید و به همین دلیل است که اکثر افراد تزریق آن را تمدید می کنند تزریق  بوتاکس خارجی دیسپورت و بوتاکس ایرانی مسپورت در ایران بسیار رایج است.

بوتاکس دیسپورت چیست؟

جوانی و طراوت پوست همیشه به عنوان خصوصیات مهم زیبایی محسوب می شوند. این موضوع باعث شده که افراد از راهکارهای مختلفی برای زیباسازی پوست خود استفاده کنند. بوتاکس دیسپورت هم یکی از بهترین نوع بوتاکس خارجی است که در ایران به طور گسترده ای استفاده می شود. ماندگاری طولانی تر این بوتاکس خارجی نسبت به سایر انواع مارک های خارجی، باعث شده که پرکاربرد باشد.

ویژگی های بهترین مارک بوتاکس خارجی

بوتاکس ها توسط شرکت های دارویی متفاوتی تولید می شوند. علاوه بر آزمایشگاه تولیدکننده بوتاکس ها، ترکیبات سازنده و غلظت آن ها نیز با هم فرق می کند. بنابراین ویژگی های آنهاست که هنگام انتخاب باید در نظر گرفت. برای مثال بوتاکس انگلیسی دیسپورت چهار خصوصیت مهم دارد. عوارض جانبی شدیدی ندارد و در کاربران حساسیت ایجاد نمی کند. ماندگاری قابل قبولی دارد و از ایجاد چروک های بعدی جلوگیری خواهد کرد. در میان این ویژگی ها، ماندگاری بالای بوتاکس مذکور بیشترین توجه را به خود جلب می کند. زیرا هر چه مدت زمان بیشتری چین وچروک های صورت مخفی باشند، فرد از جوانی پوست خود بیشتر رضایت خواهد داشت.

کاربرد درمانی بوتاکس مارک دیسپورت

افرادی که تصمیم به بوتاکس پیشانی، خط ابرو و اطراف چشم دارند می توانند از این مارک استفاده کنند. در واقع به اختصار می توان کاربردهای بوتاکس دیسپورت را موارد زیر ذکر کرد:

بهبود خط ابرو لیفت (Lift) ابرو بهبود خطوط پیشانی رفع چروک های اطراف چشم لیفت نوک بینی رفع خط لبخند ماندگاری بهترین مارک بوتاکس خارجی

ماندگاری عملکرد بوتاکس بر صورت یکی از مهم ترین ویژگی های آن است. بوتاکس دیسپورت هم بین 3 تا 5 ماه ماندگاری دارد. البته شرایط عضلانی بدن و حتی سبک زندگی افراد در میزان ماندگاری اثر بوتاکس مذکور نقش مهمی دارد. برای مثال، تأثیر بوتاکس در افرادی که در معرض نور آفتاب قرار دارند، در برابر افرادی که بعد از بوتاکس نکات مراقبتی لازم را رعایت می کنند، کمتر است.

عوامل مؤثر در تأثیر بوتاکس دیسپورت

همان طور که گفتیم، بوتاکس مارک دیسپورت برای بوتاکس پیشانی، اطراف چشم و خط ابرو کاربرد دارد. ماندگاری بوتاکس تزریق شده علاوه بر رعایت نکات مراقبتی بعد از بوتاکس به عوامل دیگری نیز بستگی دارد که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت.

سن افراد

بسیاری بر این باور هستند که بوتاکس دیسپورت روی افرادی که در حدود 25 سال سن دارند، بهتر اثر می کند. این نکته بیان می کند که هر چه سن افراد بیشتر شود، فاصله بین دوره های بوتاکس کوتاه تر می شوند. با دانستن این نکته و تخمین سن خود، می توانید انتظار مناسبی از مدت زمان تأثیر بوتاکس داشته باشید.

ساختار صورت

 یکی دیگر از عواملی که ماندگاری تأثیر بوتاکس را تحت تأثیر قرار می دهد، ساختار صورت متقاضیان بوتاکس است. افرادی که صورت استخوانی دارند، تأثیر طولانی تری از بوتاکس را دریافت کرده اند. در حالی که افرادی که صورت چاق تری دارند، تأثیر کوتاه مدت تری را مشاهده نموده اند.

حالات چهره

یکی دیگر از عوامل مؤثر در ماندگاری بوتاکس، حالات چهره است. افرادی که زیاد اخم می کنند یا می خندند، در رفع خط بین ابروها و خط لبخند تعداد دفعات بیشتری بوتاکس را تجربه خواهند کرد. حتی افرادی که احساسات خود را با حالات چهره شان بروز می دهند، با تمدید سریع تر بوتاکس مواجه خواهند شد.

مصرف سیگار و قلیان

نیکوتین سیگار و قلیان در تضعیف عضلات صورت نقش مهمی بازی می کنند. بنابراین افرادی که سیگار و قلیان می کشند، بیشتر به تمدید بوتاکس نیاز دارند.

نوع پوست

خشکی و چربی زیاد پوست در عملکرد بوتاکس پیشانی، اطراف چشم و خط لبخند تأثیر چشم گیری دارند. افرادی که با این مشکل روبه رو هستند، باید پیش از بوتاکس، سطح چربی پوست خود را به حد متعادلی برسانند.

میزان مراقبت از پوست

افرادی که قصد دارند از بهترین برند بوتاکس خارجی استفاده کرده و بهترین نتایج را دریافت کنند، باید از پوست خود مراقبت نمایند. آن ها باید استفاده از ضدآفتاب با SPF کافی یا روش های تقویت کننده پوست را در برنامه روزانه خود قرار دهند. اهمیت دادن به پوست صورت، محافظت از آن با دور ماندن از اشعه فرابنفش خورشید و به کار بردن ضدآفتاب می تواند ماندگار تأثیر بوتاکس را به طور چشم گیری افزایش دهد.

سبک زندگی

خوراک و پوشاک دو عامل مهم در سلامتی پوست انسان هاست. برای مثال افرادی که میوه و سبزیجات به مقدار کافی می خورند یا از کلاه و عینک برای محافظت از صورت خود استفاده می کنند، در جوان سازی پوست خود به خوبی عمل می نمایند. چین وچروک های دور چشم ها، خط ابرو و خط لبخند این افراد دیرتر ظاهر می شوند و بوتاکس عملکرد بهتری دارد. این در حالی است که خوردن غذاهای سرخ کردنی و چرب یا فست فودها، در کوتاه مدت بودن اثر بوتاکس نقش بارزی دارند.

ژنتیک و بیماری

علاوه بر موارد فوق، ژنتیک در میزان چین وچروک های ظاهر شده بر چهره مؤثر است. با اینکه تزریق بوتاکس بر انتقال دهنده های عصبی در عضلات تأثیر دارد، اما نمی تواند عملکرد ژن ها را مختل کند. بنابراین، افرادی که به طور ارثی دارای خط ابرو و خط لبخند بوده و چین وچروک های صورتشان زود ظاهر می شوند، شاید به دفعات بوتاکس نیاز بیشتری داشته باشند.

مراحل تزریق بوتاکس دیسپورت

برای تزریق بوتاکس خارجی دیسپورت، پیش از هر کاری ناحیه تزریق بررسی می شود. سپس با کمک مواد استرلیزه کننده و مواد بی حسی، محدوده مشخصی را برای تزریق آماده می کنند. پس از اینکه بوتاکس تزریق شد، باید 24 ساعت منتظر ماند تا تأثیر آن را مشاهده کرد.

نکات مراقبتی پس از تزریق

پس از تزریق بوتاکس باید چند نکته زیر را رعایت کرد:

نباید تا حداقل 4 ساعت بعد از بوتاکس به صورت یا دمر خوابید. نباید از لباس هایی مانند کلاه و چشم بند یا هر پوششی که به صورت فشار وارد می کنند، استفاده کرد. از مصرف نوشیدنی های الکلی تا 24 ساعت اجتناب شود. زیرا الکل خون را رقیق کرده و فشار خون در نواحی تزریق بوتاکس را تحت تأثیر قرار می دهد. تا 48 ساعت نباید تمرینات سخت انجام داد یا وسایل سنگین بلند کرد. حدود 24 ساعت نباید به نواحی تزریق بوتاکس، آب زد. باید برای مصرف داروها با پزشک معالج مشورت کرد. جمع بندی

بهترین بوتاکس خارجی که در ایران کاربرد فراوانی دارد، دیسپورت بوده و در انگلستان تولید می شود. این بوتاکس ماندگاری بالا و عوارض جانبی کمی دارد. هرچند سن افراد، میزان مراقبت آن ها از پوست و حتی ژنتیک این افراد در میزان ماندگاری بوتاکس پیشانی، خط ابرو و خط لبخند بسیار مؤثر هستند. مجموعه زیبایی مهزیار با استفاده از بهترین نوع مارک بوتاکس، به شما در داشتن پوستی صاف و بدون چروک کمک می کند.

همرسانی کنید:
برچسب‎ها : بوتاکس

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان