کلینیک باران، لیزر موهای زائد در رشت

+981332127319
تکنیک های مختلف لیزر برای لایه برداری دست ها
لیزر کربن، اربیوم و فرکشنال چند مورد از بهترین انواع لیزر برای لایه برداری دست هاست.

تکنیک های لیزر برای لایه برداری دست ها، کاهش چین و چروک و اسکار، و یکسان کردن رنگ پوست است. لیزر ها پرتو های نوری هستند که به لایه های بیرونی پوست شما نفوذ می کنند و باعث رشد فیبر های کلاژن جدید می شوند. انواع مختلفی از فناوری لیزر برای لایه برداری دست استفاده می شود، در این گزارش با برجسته ترین آن ها آشنا می شوید تا بهترین نتیجه را بگیرید.

لیزر کربن
لیزر های کربنی سال هاست که برای درمان بیماری های پوستی مختلف مورد استفاده قرار می گیرد که مهم ترین آن ها بازسازی پوست است. در طول درمان، پزشک یک کرم تیره رنگ با محتوای کربن بالا را روی دستان شما می مالد و هنگامی که خشک شد به خاک، روغن و سایر آلاینده ها روی سطح پوست شما می چسبد. سپس لیزر روی دست های شما رد می شود که منجر به گرم شدن کربن موجود در محصول و جذب ناخالصی ها از پوست شما می شود. مرحله آخر این است که کربن را از طریق لیزر جدا می کنند، به گونه ای که لیزر مولکول های کربن و هر روغنی، سلول های مرده پوست، باکتری ها یا سایر ناخالصی های روی دستان شما را از بین می برد.

لایه برداری با لیزر کربن، تولید کلاژن و الاستین را تحریک می کند تا پوست شما سفت تر به نظر برسد. همچنین چین و چروک ها و جای زخم ها و همچنین سایر رشد های خوش خیم پوست مانند زگیل، خال های مادرزادی و سایر بیماری های پوستی را درمان می کند.

لیزر اربیوم
لیزر اربیوم بازسازی کلاژن را تقویت می کند و آن را به گزینه ای محبوب برای درمان خطوط ریز، چین و چروک های سطحی و عمیق، افتادگی پوست و لکه های پیری تبدیل می کند.

یکی از مزایای لایه برداری دست با لیزر اربیوم حداقل آسیب به بافت های اطراف است، این لیزر نسبت به لیزر کربنی عوارض جانبی کمتری مانند تورم، کبودی و قرمزی ایجاد می کند، بنابراین زمان بهبودی باید سریعتر باشد. اگر رنگ پوست تیره دارید، لیزر اربیوم ممکن است گزینه خوب و موثری برای شما باشد.

لیزر فرکشنال
لیزر فرکشنال یک تکنیک مفید در جوانسازی دست است، زیرا رنگدانه ها را از بین می برد و سطح زبر پوست را بازیابی می کند و علاوه بر آن باعث سفت شدن پوست می شود. لیزر فرکشنال، یک پرتو لیزر منفرد که به ستون های میکروسکوپی تقسیم می شود، به صاف کردن چین و چروک ها و خطوط ظریف کمک می کند و به پوست اجازه می دهد تا بدون مشکلات مربوط به سیستم های لیزر تمام سطح، به بهبودی سریع کمک کند.

 

منبع: hiamag.com

باشگاه خبرنگاران جوان علمی پزشکی کلینیک
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان