کلینیک باران، لیزر موهای زائد در رشت

+981332127319
میکرونیدلینگ روشی شگفت انگیز برای جوانسازی پوست

میکرونیدلینگ روشی است که اساس کار آن ایجاد سوراخ های بسیار ریز و میکروسکوپی در پوست و در نتیجه تحریک کلاژن سازی است. این روش نتایج درخشانی در درمان ضایعات پوستی و جوانسازی پوست دارد. این روش به طور ...

میکرونیدلینگ روشی است که اساس کار آن ایجاد سوراخ های بسیار ریز و میکروسکوپی در پوست و در نتیجه تحریک کلاژن سازی است. این روش نتایج درخشانی در درمان ضایعات پوستی و جوانسازی پوست دارد. این روش به طور شگفت انگیزی باعث تحریک کلاژن سازی و لایه برداری ملایم پوست می گردد و در عین حال باعث منظم شدن رشته های کلاژن و الاستین (Remodeling) در پوست آسیب دیده می شود.

مقدمه ای در مورد میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ روشی است که اساس کار آن ایجاد سوراخ های بسیار ریز و میکروسکوپی در پوست و در نتیجه تحریک کلاژن سازی است.

این روش نتایج درخشانی در درمان ضایعات پوستی و جوانسازی پوست دارد. این روش به طور شگفت انگیزی باعث تحریک کلاژن سازی و لایه برداری ملایم پوست می گردد و در عین حال باعث منظم شدن رشته های کلاژن و الاستین (Remodeling) در پوست آسیب دیده می شود.

در حال حاضر میکرونیدلینگ یکی از بهترین روش های کلاژن سازی می باشد که با توجه به هزینه بسیار کم، بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

خدمات میکرونیدلینگ در رشت و در کلینیک باران ارائه می شود.

نحوه انجام میکرونیدلینگ

در این روش پس از بی حسی موضعی با کرم (برای بی حسی هیچ گونه تزریقی انجام نمی شود) با دستگاهی مخصوص منافذ و کانال های بسیار ریزی در پوست ایجاد می شود و پوست را وادار به ساختن مقادیر بالای کلاژن می کند و البته اگر نقصی مانند اسکار آکنه یا اسکار سوختگی یا ترک پوستی هم وجود داشته باشد، این مشکل هم به بهترین نحو ممکن برطرف می گردد.

استفاده همزمان از فاکتورهای رشد پلاکتی یا همان PRP بصورت تزریقی یا موضعی و یا داروهای مزوتراپی می تواند نتایج شگفت انگیز این درمان را افزایش دهد که به این کار مزونیدلینگ گفته می شود.

آیا این پروسیجر درد دارد و نیاز به بی حسی تزریقی دارد؟

خیر، تنها با استفاده از بی حسی موضعی به شکل پماد و پوشش نایلونی انجام می شود.

این پروسیجر برای چه کسانی مناسب است؟

برای کسانی که تمایل به جوان سازی و شفاف شدن پوست، بدون محدودیت قابل انجام است.

تعداد جلسات میکرونیدلینگ چند جلسه می باشد؟

به مقدار پاسخ بدن و سن فرد بستگی دارد. مثلاً کسانی که سیگار مصرف نمی کنند پاسخ بهتری دارند ولی به طور معمول ۴ تا ۶ جلسه می باشد.

فاصله بین جلسات چند روز است؟

فاصله بین جلسات از ۲ هفته تا ۴۵ روز متغیر است و بسته به نظر پزشک معالج می باشد.

آیا میکرونیدلینگ عارضه دارد؟

این روش یکی از کم عارضه ترین پروسیجرهای زیبایی است، البته در صورتی که توسط پزشک ماهر و به شیوه درست انجام شود.

کاربرد میکرونیدلینگ چیست؟

درمان اسکار جوش، جراحی و سوختگی درمان چروک و خطوط ریز پوستی درمان استریا یا ترک پوستی درمان خطوط اطراف لب در افراد سیگاری کوچک کردن منافذ باز پوستی جوان سازی پوست

مزایای میکرونیدلینگ چیست؟

روش فیزیولوژیک است و در نتیجه بدون عارضه می باشد. بدون درد است. مقرون به صرفه است. برای پوست های نازک نیز می توان استفاده کرد. دوره بهبودی بعد از پروسیجر کوتاه است. می توان تا بدست آمدن نتیجه دلخواه آن را تکرار کرد. در تمام مناطق بدن، صورت و گردن می توان بکار برد. ریسک تغییر رنگ پوست (Hypo or Hyper Pigmentationl) بسیار کم است.

بعد از میکرونیدلینگ چه کارهایی باید انجام داد؟

کمی قرمزی و التهاب بعد از انجام میکرونیدلینگ ممکن است وجود داشته باشد که معمولاً پس از ۲۴ ساعت برطرف می شود و سوزش مختصر که ۲ تا ۴ روز بعد برطرف می گردد. تا ۸ ساعت ترجیحاً دوش نگیرید و پس از ان فقط با آب سرد شست و شوی دهید. تا ۴۸ ساعت آرایش نکنید و از ضد آفتاب رنگی استفاده نکنید. کرم های تجویزی را به صورت منظم استفاده نمایید. از تماس با آفتاب خودداری نمایید و در صورت تماس با آفتاب از حجم مناسب ضد آفتاب فیزیکال و یا مینرال استفاده کنید

آدرس کلینیک باران: رشت، گلسار، روبروی اداره پست، انتهای خیابان 80، سمت راست، ساختمان کارون 2 ، طبقه سوم، کلینیک پوست و مو و لیزر باران 

تلفن های تماس
01332127264
01332127319

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان