کلینیک باران، لیزر موهای زائد در رشت

+981332127319
جوان سازی پوست با هایفوتراپی در رشت

در هایفوتراپی مشابه دستگاه های سونوگرافی از امواج فراصوت (اولتراسوند) استفاده می شود که به صورت متمرکز به لایه خاصی از پوست انرژی وارد می کند و باعث تحریک تولید رشته های کلاژن می شود.

به گزارش روزنامه خراسان ،کلاژن وظیفه استحکام بافت های بدن از جمله پوست را دارد در نتیجه این اتفاق باعث می شود پوستی سفت تر و بدون چین و چروک داشته باشیم. هایفوتراپی سال هاست برای درمان تومورهای سرطانی مورد استفاده قرار می گیرد اما برای اولین بار در سال ۲۰۰۸ برای انجام درمان های زیبایی مورد آزمایش قرار گرفت.

این روش در سال ۲۰۰۹توسط سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA) با کاربرد لیفت ابرو تایید شد و در سال ۲۰۱۴ هم استفاده از این روش برای بهبود وضعیت خطوط و چین و چروک ناحیه خط گردن و بالای سینه مجوز گرفت. به دلیل نوین بودن این روش درمانی، برخی از استفاده های آن هنوز مورد تایید FDA قرار نگرفته است ولی شواهدی مبنی بر مضر یا آسیب زا بودن استفاده های مختلف هایفوتراپی وجود ندارد و این روش بسیار ایمن تر از جراحی های زیبایی است .

خدمات هایفو در رشت و در کلینیک باران رشت ارائه می شود.

مزایای هایفوتراپی 

کوتاه بودن تعداد جلسات درمانی (1تا 3)برای رسیدن به نتایج دلخواه

ماندگاری طولانی مدت( یک تا 2سال )

جلسات درمانی کوتاه مدت  بین ۳۰ تا ۹۰ دقیقه 

روش درمانی آسان، بی دغدغه و بدون دوره نقاهت یا ریکاوری 

بدون نیاز به استفاده از تزریق و برش

بدون خون ریزی، درد و پانسمان

هزینه کمتر هایفوتراپی در رشت نسبت به جراحی های زیبایی

باوجود مزایای ذکر شده، این روش خطراتی هم دارد از جمله: کمی قرمزی یا تورم ریسک بی هوشی عمومی، خون ریزی، عفونت و ایجاد لخته های خون درد در ناحیه  مشخصی از صورت  ریزش مو در محل جراحی

اطلاعات جانبی از هایفوتراپی  

همچنین طبق توصیفات برخی بیماران در باره احساس شان بعد از لیفت ممکن است کمی احساس معذب بودن داشته باشید. برخی از بیماران اثر درمان را به صورت پالس های الکتریکی کوچک یا سوزن سوزن شدن خیلی خفیف روی پوست شان حس کردند.

اگر در باره درد نگران هستید، در درجه اول باید بدانید که هایفوتراپی دردناک نیست یا درد بسیار خفیفی دارد. با این حال می توانید با پزشک خود در باره مصرف استامینوفن یا یک مسکن ضد التهابی غیراستروئیدی مثل ژلوفن (ایبوبروفن) قبل از شروع درمان مشورت کنید. درکل انجام کلیه اعمال زیبایی درصدی ریسک به همراه دارد که فرد با توجه به موقعیت و دامنه اطلاعاتش در باره آن روش درمانی برای انجام آن تصمیم می گیرد.

آدرس کلینیک باران: رشت، گلسار، روبروی اداره پست، انتهای خیابان 80، سمت راست، ساختمان کارون 2 ، طبقه سوم، کلینیک پوست و مو و لیزر باران 

تلفن های تماس
01332127264
01332127319

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان