کلینیک باران، لیزر موهای زائد در رشت

+981332127319
مهمترین نکاتی که باید در مورد بوتاکس و ژل رووفیل بدانید

امروزه با گسترش پیری زودرس و بروز چین و چرزوک روی پوست، روش های زیبایی در حال افزایش هستند. روش های کم تهاجمی برای درمان علائم پیری پوست نتایج بسیار خوبی دارند. یکی از بهترین روش های جوانسازی پوست، ...

سلامت نیوز:امروزه با گسترش پیری زودرس و بروز چین و چرزوک روی پوست، روش های زیبایی در حال افزایش هستند. روش های کم تهاجمی برای درمان علائم پیری پوست نتایج بسیار خوبی دارند. یکی از بهترین روش های جوانسازی پوست، بوتاکس است. دلیل استقبال زیاد از تزریق بوتاکس چیست؟ بوتاکس چه فوایدی دارد؟ چرا خرید بوتاکس روز به روز در حال افزایش است؟

علاوه بر بوتاکس، روش هایی مثل تزریق ژل نیز طرفداران زیادی دارند. تزریق ژل های هیالورونیک اسید موجب آبرسانی عمیق پوست و درمان چین و چروک ها می شود. یکی از پرکاربردترین ژل های جوانسازی رووفیل است.

بوتاکس چیست؟

روش درمانی بوتاکس بر پایه تزریق سم تضعیف شده بوتولونیوم است. مواد بوتاکس ارتباط اعصاب در عضله را با مغز قطع می کنند. بر اثر حرکت عضلات پوست، چین و چروک ها ایجاد می شوند. اما با تزریق بوتاکس دیگر پیام های حرکت اعصاب به بافت پوستی ارسال نمی شود. این کار سبب درمان چین و چروک های پوستی می شود. همچنین از بروز مجدد علائم پیری در پوست جلوگیری می کند.

بوتاکس روشی کم تهاجمی و شناخته شده برای درمان خطوط روی صورت است. این روش از ایمنی بالایی برخوردار است. به همین دلیل برای تزریق در نقاط حساس پوست مانند اطراف چشم و لب، مناسب است. سازمان FDA نیز روش درمانی بوتاکس را تایید کرده است.

چه برندهایی برای خرید بوتاکس معتبر هستند؟

اولین برند تولید کننده فراورده های بوتونولیوم، برند بوتاکس است. برند بوتاکس توسط شرکت آلرگان تهیه شده است. به همین دلیل فراورده های بوتولونیوم با نام بوتاکس نیز معروف شده است.

یکی از ایمن ترین برندهای بوتاکس، دیسپورت است. این برند در اکثر کشورهای دنیا به فروش می رسد. بوتاکس دیسپورت در کشور انگلستان تولید می شود. دیسپورت رضایت مصرف کنندگان را جلب کرده است. به دلیل اثربخشی فوق العاده و بروز حداقل عوارض جانبی پس از تزریق، به محبوبیت فراوانی در این زمینه دست پیدا کرده است.

نورونوکس نیز برند محبوب بعدی در زمینه تزریق بوتاکس است. این برند توسط کشور کره تولید می شود. این برند قیمت پایین تری نسبت به دیسپورت دارد. اثربخشی آن مشابه دیسپورت است.

برند ایرانی مصپورت نسبت به سایر برندهای ذکر شده قیمت پایین تری دارد. عملکرد آن مشابه بوتاکس های خارجی است.

کاربردهای تزریق بوتاکس

بوتاکس کاربردهای فراوانی دارد. این ماده برای مصارف درمانی و زیبایی تزریق می شود.

کاربردهای درمانی بوتاکس

بوتاکس برای درمان افتادگی پلک، میگرن، رفع گرفتگی عضلات، تعریق بیش از حد بدن و رفع پرکاری مثانه تزریق می شود.

کاربردهای زیبایی بوتاکس

آمارها نشان می دهند بیشترین استفاده از بوتاکس در زمینه زیبایی انجام می شود. ایمنی بالا، عوارض جانبی بسیار کم، دوره نقاهت کوتاه و اثربخشی فوری موجب استفاده گسترده بوتاکس در زیبایی شده است. رفع خطوط عمیق تا سطحی پوست، درمان خط اخم، رفع خطوط دور لب، خطوط گردن و اطراف بینی از کاربردهای بوتاکس برای زیبایی است.

خطرات تزریق بوتاکس چیست؟

تزریق بوتاکس در مقایسه با عمل های جراحی خطرات، هزینه و ریسک بسیار کمتری دارد. در صورتی که بوتاکس در مراکز معتبر تزریق شود، هیچ گونه خطری بیمار را تهدید نمی کند. مراکز معتبر از بوتاکس استاندارد برای تزریق استفاده می کنند. اما برخی آرایشگاه ها و مراکز درمانی بدون مجوز، از مواد بی کیفیت برای تزریق استفاده می کنند. تزریق بوتاکس با این روش موجب بروز عوارض جانبی شدید می شود. یکی از عوامل مهمی که موجب کاهش ریسک در تزریق بوتاکس می شود، تجربه پزشک متخصص است. پزشک باتجربه با اصولی ترین روش بوتاکس را تزریق می کند.

از عوارض جانبی بوتاس می توان به سردرد و بروز علائم سرماخوردگی اشاره کرد. این علائم کاملا موقتی هستند و پس از مدت کوتاهی از بین می روند.

ماندگاری بوتاکس چقدر است؟

معمولا اثرات بوتاکس بین 4 تا 6 ماه ماندگار است. اما ماندگاری آن به عواملی مثل سن، میزان ماده تزریق شده، نوع پوست و عمق چین و چروک ها بستگی دارد. بوتاکس اصل ماندگاری خوبی دارد و تجزیه آن به آرامی انجام می شود. همچنین پس از اتمام دوره ماندگاری، شرایط پوست به حالت اولیه باز نمی گردد. تزریق مجدد بوتاکس نیز می تواند به افزایش مدت زمان ماندگاری کمک کند. اما بهتر است نزدیک ترین زمان تزریق مجدد، حداقل 3 ماه پس از تزریق قبلی باشد. تزریق مجدد و زودتر از موعد، ممکن است بدن شما را به مواد بوتاکس مقاوم کند و در این صورت بوتاکس اثربخشی مناسبی نخواهد داشت.

دوره نقاهت بوتاکس چقدر است؟

تزریق بوتاکس دوره نقاهت کوتاهی دارد. تقریبا بلافاصه پس از تزریق می توانید به فعالیت های روزانه خود بپردازید. از انجام فعالیت ها و ورزش های سنگین تا چند روز پس از تزریق پرهیز کنید. مراقب باشید تا چند ساعت بعد، به محل تزریق فشار وارد نکنید.

هزینه تزریق بوتاکس

همان طور که ذکر کردیم، برندهای مختلف بوتاکس، قیمت متفاوتی دارند. پس برای خرید هرکدام از آن ها باید هزینه متفاوتی بپردازید. همچنین کلینیک ها بنابر دوز تزریق مواد بوتاکس، محل تزریق و عمق چین و چروک ها، هزینه متفاوتی دریافت می کنند. تجربه پزشک متخصص، ارائه خدمات جانبی و... نیز بر قیمت بوتاکس تأثیر می گذارد.

ژل رووفیل

رووفیل ژل جوانسازی بر پایه هیالورونیک اسید است. این ژل فاقد مواد حساسیت زا است و تأثیرات آن بلافاصله پس از تزریق قابل مشاهده است. رووفیل با به روزترین تکنولوژی در زمینه تزریق ژل تهیه می شود. این ژل در تمامی نقاط صورت تزریق می شود. از فواید آن می توان به زاویه سازی فک، افزایش حجم گونه و لب ها، درمان فرورفتگی های پوست و جوانسازی اشاره کرد. فیلر رووفیل با فناوری پپتیدی تولید می شود. به این صورت که پیوند هیالورونیک اسید با پپتید موجب افزایش مدت زمان ماندگاری ژل می شود. ماندگاری رووفیل نسبت به سایر ژل های هیالورونیک اسید بیشتر است. این ژل حداقل 12 ماه ماندگاری دارد. این ژل مانع تجزیه هیالورونیک اسید در پوسیت می شود. به همین دلیل به مدت طولانی پوست را جوان و شاداب نگه می دارد.

فواید تزریق رووفیل

خرید ژل رووفیل راهی بی خطر و بدون نیاز به عمل جراحی برای جوانسازی پوست است. رووفیل با جذب هیالورونیک اسید به پوست آن را آبرسانی می کند. همچنین پوست را برای تولید کلاژن تحریک می کند. نتایج تزریق رووفیل کاملا طبیعی است و ظاهر مصنوعی به صورت نمی دهد. تمامی مراحل تولید رووفیل با استانداردهای جهانی بررسی می شود. این ژل با مواد اولیه کاملا طبیعی و سازگار با پوست تهیه می شود. ژل رووفیل اثر فوق العاده ای بر پوست می گذارد. این ژل حالت ارتجاعی پوست را افزایش می دهد. رووفیل به طور یکنواخت در پوست پخش می شود.

انواع ژل رووفیل

این ژل در انواع مختلفی مثل: رووفیل فاین، پلاس و اولترا تولید می شود. رووفیل اولترا حجم دهی فوق العاده ای دارد. این ژل به عمیق ترین لایه پوست نفوذ می کند و چین و چروک را از بین می برد. رووفیل پلاس توانایی کمتری برای حجم دهی دارد و پوست را آبرسانی می کند. رووفیل فاین چین و چروک های ظریف را از بین می برد.

آدرس کلینیک باران: رشت، گلسار، روبروی اداره پست، انتهای خیابان 80، سمت راست، ساختمان کارون 2 ، طبقه سوم، کلینیک پوست و مو و لیزر باران 

تلفن های تماس
01332127264
01332127319

همرسانی کنید:
برچسب‎ها : پوست بوتاکس

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان