کلینیک باران، لیزر موهای زائد در رشت

+981332127319
نکاتی درباره مزوتراپی مو که باید بدانید

ریزش موی سر در خانم ها یک پدیده شایع است و بیشتر کسانی که این مشکل را دارند، به دنبال راه هایی برای رشد مجدد مو هستند. اگر شما هم دچار ریزش مو هستید و به دنبال یک راه درمان می گردید، حتما اسم ...

سلامت نیوز: ریزش موی سر در خانم ها یک پدیده شایع است و بیشتر کسانی که این مشکل را دارند، به دنبال راه هایی برای رشد مجدد مو هستند. اگر شما هم دچار ریزش مو هستید و به دنبال یک راه درمان می گردید، حتما اسم مزوتراپی به گوش تان خورده است.اما مزو تراپی موی سر چیست و چقدر در درمان ریزش مو موثر است؟ در ادامه به بررسی این نکات خواهیم پرداخت.

 مزوتراپی مو چیست ؟

به گزارش سلامت نیوز به نقل از روزنامه خراسان ،مزوتراپی یک روش مکمل و جایگزین است که با تزریق به لایه درم پوست(لایه میانه پوست ) انجام می شود.در این روش مواد معدنی، ویتامین ها، پروتئین ها و برخی از آنتی اکسیدان ها به فولیکول مو که در لایه میانی پوست قرار دارد تزریق می شود. 

مزوتراپی برای چه کسانی است؟

مزوتراپی برای همه گروه های سنی و زنان و مردانی که دچار ریزش مو هستند انجام می شود. نکته قابل توجه در باره مزوتراپی این است که شما باید ریزش مو داشته باشید و برای افرادی که کم پشتی ارثی دارند روش کارآمدی محسوب نمی شود.

 مزایای مزوتراپی مو

مزوتراپی به صورت محلی به پوست سر تزریق می شود از این رو برای افرادی که فقط در بعضی نقاط سر ریزش دارند، بسیار  کاربردی است.مواد مغذی به صورت مستقیم به فولیکول مو تزریق می شوند و از این لحاظ نتیجه بخشی زیادی خواهد داشت .در مدت زمان کوتاهی تاثیر این روش را خواهید دید و موی سر شما براق تر و ضخیم تر خواهد شد .این روش نسبت به روش های دیگر کم هزینه تر است و درصد موفقیت در آن بالاست . 

معایب مزوتراپی مو

روش فقط در افرادی که دچار ریزش موی ناشی از کمبود مواد معدنی باشند تاثیر دارد و برای کم پشتی های ارثی روش موثری نخواهد بود.تعداد جلسات مزوتراپی باید حداقل تا سه بار تکرار شود.ممکن است پوست سر شما به مواد مزوتراپی حساسیت نشان دهد.

آدرس کلینیک باران: رشت، گلسار، روبروی اداره پست، انتهای خیابان 80، سمت راست، ساختمان کارون 2 ، طبقه سوم، کلینیک پوست و مو و لیزر باران 

تلفن های تماس
01332127264
01332127319

همرسانی کنید:
برچسب‎ها : مزوتراپی مو

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان