کلینیک باران، لیزر موهای زائد در رشت

+981332127319
انواع روش های مراقبت از پوست در کلینیک ها

سلامتی و زیبایی پوست صورت در میان خانم ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است. با درنظر گرفتن این واقعیت که پوست بی عیب و نقص جوانی خواه ناخواه با گذر عمر دستخوش تغییرات می شود، باید در کنار مراقبت های ...

 سلامتی و زیبایی پوست صورت در میان خانم ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است. با درنظر گرفتن این واقعیت که پوست بی عیب و نقص جوانی خواه ناخواه با گذر عمر دستخوش تغییرات می شود، باید در کنار مراقبت های خانگی پوست، از مراقبت های کلینیکی زیرنظر متخصص پوست و با استفاده از تجهیزات پیشرفته هم کمک بگیریم.

به گزارش روزنامه خراسان ،با ذکر این توضیح که همچنان توصیه ما روش های خانگی و کم هزینه ای است که پیش از این در این ستون معرفی کردیم؛ در این مطلب با برخی روش های کلینیکی رایج به طور خلاصه آشنا می شویم: فیشیالبا همین یک روش از چند روش مراقبتی دیگر هم بهره خواهید برد.

فیشیال

شامل مراحل پاک سازی پوست از آلودگی ها، لایه برداری، تخلیه منفذهای پوستی از چربی و سلول های مرده، ماساژ صورت و گردن و در نهایت گذاشتن ماسک است.

درصورت داشتن پوستی چرب که مستعد جوش و آکنه است، هر دو هفته یک بار نیاز به فیشیال پوست دارید تا زمانی که مشکل پوستی تان رفع شود یا کاهش یابد.در صورتی که پوست تان ترکیبی از خشک و معمولی یا طبیعی است، ماهی یک بار فیشیال پوست کافی ا ست.

 هیدرودرمی

 آفتاب سوختگی، رژیم های غذایی و مراقبت های نادرست از پوست باعث خشکی، پوسته پوسته شدن، چروک زودرس، بروز لکه های تیره و کمبود هیدروژن پوست می شود. این خشکی تنها با مرطوب کننده ها رفع نمی شود و برای تامین هیدروژن مورد نیاز  پوست باید از هیدرودرمی کمک گرفت. هیدرودرمی یا آب رسانی پوست روشی است که باعث از بین رفتن سلول های مرده خارجی ترین لایه پوست می شود.

در همین لایه خطوط ریز و چروک ها شکل می گیرد. آب رسانی پوست، سلول های مرده را از بین می برد  و باعث بهبود ظاهر فرد و از بین رفتن خطوط و چین و چروک ها می شود. این روش معمولا در پنج مرحله انجام می شود و طی آن با کمک آب، اکسیژن و گاهی با گازهای پزشکی دیگر پوست با سرعت زیادی شست وشو داده می شود. 

پیلینگ

 همان لایه برداری سطحی پوست است و برای افرادی که سطح پوست ناصاف، جوش، اسکار، التهاب یا کک و مک دارند مناسب است. بسته به نوع نیاز پوست، لایه برداری به روش شیمیایی، مکانیکی یعنی استفاده از دستگاه های تراشنده یا با لیزر انجام می شود. در حین لایه برداری با جدا کردن لایه سطحی، پوست صورت روشن تر می شود.

این فرایند موجب می شود محصولات مراقبتی مانند کرم، سرم و... در عمق بیشتری از پوست نفوذ کند و عملکرد بهتری داشته باشد. بهترین فصل برای انجام این روش، پاییز، زمستان یا اوایل بهار است زیرا اشعه خورشید بی رمق تر است. برای طراوت مداوم پوست هر 6 3 ماه یک بار این روش توصیه می شود.نکته: بهتر است براى استفاده از هر یک از روش های مراقبت پوست، از یک متخصص باتجربه کمک بگیرید.

آدرس کلینیک باران: رشت، گلسار، روبروی اداره پست، انتهای خیابان 80، سمت راست، ساختمان کارون 2 ، طبقه سوم، کلینیک پوست و مو و لیزر باران 

تلفن های تماس
01332127264
01332127319

همرسانی کنید:
برچسب‎ها : پوست

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان