کلینیک باران، لیزر موهای زائد در رشت

+981332127319
هزینه لیزر موهای زائد چقدر است؟ (بانوان و آقایان)

در حالی که از اصلاح، موچین یا اپیلاسیون به جهت از بین بردن موهای زائد خسته شده اید، لیزر موهای زائد بهترین گزینه ممکن برای شما خواهد بود.

امروزه لیزر موهای زائد یکی از رایج ترین روش های زیبایی بوده و در سراسر دنیا انجام می شود که خوشبختانه در کشور ایران  هزینه لیزر موهای زائد  بسیار مقرون به صرفه است.

لیزر موهای زائد بدین صورت انجام می شود که نور بسیار متمرکزی بر روی فولیکول های مو تابانده می شود و این نور در فولیکول ها جذب می کند و موهای زائد از بین می رود.

مزایای لیزر موهای زائد

لیزر به جهت از بین بردن موهای زائد صورت، ساق پا، چانه، پشت، بازو، زیر بغل، خط بیکینی و سایر نواحی مفید بوده و از جمله مزایای آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

دقت بالا: لیزر می تواند به طور انتخابی موهای تیره و ضخیم را مورد هدف قرار دهد آن هم در حالی که پوست اطراف آن آسیب نبینند. سرعت بالا: هر پالس لیزر در کسری از ثانیه اتفاق می افتد و می تواند بسیاری از موها را همزمان از بین ببرد، به گونه ای که می توان ناحیه ای به اندازه یک چهارم را در هر ثانیه لیزر کرد. نواحی کوچک همچون بالای لب را می توان در کمتر از یک دقیقه لیزر کرد و نواحی بزرگ تر همچون پشت یا پاها طبیعتا مدت زمان بیشتری وقت می برند.

نکته: اکثر بیماران به طور متوسط ​​پس از سه تا هفت جلسه ریزش موی دائمی خواهند داشت.

چگونه باید برای لیزر موهای زائد آماده شد؟

لیزر موهای زائد چیزی فراتر از "از بین بردن" موهای زائد بوده و یک روش پزشکی است که برای انجام آن نیاز به آموزش دارد و خطرات بالقوه ای را به همراه دارد. قبل از انجام لیزر موهای زائد باید از اعتبار یک پزشک یا تکنسین که کار لیزر را انجام می دهد مطمئن شد و به طور کامل این موارد را بررسی کرد.

 خوشبختانه مطب زیبایی سیمارو دارای پزشکی متخصص و تکنسین هایی حاذق در زمینه خدمات پوست، مو و زیبایی بوده که خدمات خود را با بهترین هزینه برای بیماران فراهم می آورند.         
در صورتی که قصد انجام لیزر موهای زائد را دارید، باید از شش هفته قبل از شروع درمان اعمالی همچون شیو و اپیلاسیون را محدود کنید زیرا لیزر ریشه موها را مورد هدف قرار می دهد و این در حالی است که شیو و اپیلاسیون تا حدودی این ریشه ها را از بین می برند.

 توجه داشته باشید که شش هفته قبل و بعد از شروع درمان باید از قرار گرفتن در معرض نور خورشید خودداری کرد زیرا قرار گرفتن در معرض نور مستقیم خورشید باعث می شود که لیزر موهای زائد موثر نباشد و عوارض بعد از درمان را بیشتر کند.

در طول لیزر موهای زائد چه انتظاری باید داشت؟

درست قبل از انجام لیزر، موهای شما باید شیو شوند به گونه ای که موها باید تنها چند میلی متر بالاتر از سطح پوست کوتاه شوند.

معمولا 20 تا 30 دقیقه قبل از لیزر از داروهای بی حس کننده موضعی برای کمک به جلوگیری از سوزش پالس های لیزر استفاده می شود. در طول انجام لیزر درجات متناسب با رنگ، ضخامت و محل موهای تحت درمان و همچنین پوست بیمار تنظیم خواهد شد.    
بسته به لیزر یا منبع نور مورد استفاده، بیمار و تکنسین باید از محافظ چشم مناسبی استفاده کنند و لازم است که از لایه های بیرونی پوست با ژل سرد یا دستگاه خنک کننده مخصوص محافظت کرد زیرا این امر به نفوذ نور لیزر به پوست کمک می کند.     
در مرحله بعد، تکنسین یک پالس نور به ناحیه درمانی می فرستد و منطقه را برای چند دقیقه تماشا می کند تا مطمئن شود که از بهترین تنظیمات استفاده شده و واکنش های بد را بررسی می کند.

هنگامی که این روش کامل شد، ممکن است به بیمار کمپرس یخ، کرم یا لوسیون ضد التهاب داده شود تا هر گونه ناراحتی پوستی را کاهش دهد. درمان بعدی بیمار بین چهار تا شش هفته بعد برنامه ریزی خواهد شد و این کار تا زمانی که رشد موها متوقف شود ادامه پیدا می کند.

هزینه های لیزر موهای زائد دائمی برای بانوان و آقایان

هزینه های انجام لیزر دائمی بسته به عواملی که شامل موارد زیر هستند می تواند بسیار متفاوت باشد:

اندازه ناحیه تحت درمان و زمان مورد نیاز برای درمان تعداد درمان های مورد نیاز پزشک و شخصی که لیزر را انجام می دهد کشوری که فرد لیزر را درون آن انجام می دهد

با توجه به موارد اشاره شده هزینه لیزر موهای زائد در کلینیک زیبایی باران در رشت همیشه از طریق این لینک قابل مشاهده می باشد.

آدرس کلینیک زیبایی زیبایی باران
رشت، گلسار، روبروی پست، خیابان 80، ساختمان کارون 2

شماره تماس 

01332127319

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان